Onko balíčky

07.06.2022

Veľmi sa tešíme, že vďaka mnohým dobrým ľuďom, podporovateľom a sponzorom sa podarilo pripraviť a odovzdať 20 onkologických balíčkov na to, aby pacienti ľahšie a lepšie zvládli onkologickú liečbu. Balíčky boli pripravené s pokorou a úctou voči tým, ktorým majú pomáhať. Sme nesmierne vďační za to, že naša myšlienka spojila nielen pacientov, ale aj tých, ktorí sa rozhodli prispieť či už finančne alebo konkrétnymi vecami priamo do balíčkov.  

Zdravie je neuveriteľne vzácne a zároveň krehké. Súčasná doba extrémne náročná. 

Nezabúdajme na vďačnosť za všetky dary života.


Odozvy pacientov na balíčky 

Dnes moja prvá chemoterapia, milé prekvapenie od pani doktorky MUDr. Adely Englerovej som obdržala štartovací balíček plný užitočných vecí, ktorý podporí a uľahčí moju onkologickú liečbu. Posielam všetkým, čo sa do projektu zapojili, finančne podporili, veľké ĎAKUJEM.

Ingrid, 10.5.2022


Adelka, dnes som si prevzala balíček, ktorý nás naozaj veľmi milo prekvapil! Bolo to také dojemné a smutné zároveň, že takáto vec nás nakoniec spojí! Veľmi veľmi krásne ti ďakujem, aj vášmu OZ Smaragdy, všetko sú to veľmi aktuálne a užitočné veci! Robíte úžasnú prácu a fyzickú aj psychickú podporu či už pre pacientov alebo ich príbuzných. Som ti veľmi vďačná! Ešte raz veľmi moc ďakujem! 

Ľubka, 7.6.2022